Filmuojame.lt – tai patikima ir profesionali įmonė, siekianti pasiūlyti geriausias tiesioginių transliacijų , nuotolinių mokymų ir kursų filmavimo paslaugas, renginių filmavimo paslaugas bei video reklamų kūrimo paslaugas.

Mes suprantame, kad dabartiniame pasaulyje virtualios paslaugos yra svarbios daugelio verslo sėkmei, todėl mes esame pasiryžę suteikti aukštos kokybės paslaugas, kurios padės jūsų įmonei tapti pastebima ir sėkminga.

Nuotoliniai mokymai ir kursai yra neatsiejama dabartinės žmonijos dalis, todėl mes esame pasiruošę suteikti jums kokybišką tiesioginę transliaciją, kad galėtumėte dalintis žiniomis su savo auditorija. Taip pat, mes esame pasiryžę suteikti profesionalias renginių filmavimo paslaugas, kurios padės jums įamžinti svarbiausias akimirkas.

Jei norite kurti stiprų ir veiksmingą virtualų įvaizdį savo įmonei, Filmuojame.lt komanda pasiryžusi padėti. Mes esame pasiruošę suteikti jums geriausias paslaugas ir padėti jūsų įmonei tapti sėkminga.”

Apie mus

Atliekame kompleksinę analizę

Atliekame kompleksinę analizę

Pirmiausia galvojame, tada dirbame

Pirmiausia galvojame, tada dirbame

Konvejerinių sprendimų nenaudojame

Konvejerinių sprendimų nenaudojame

Deriname visus kūrimo etapus

Deriname visus kūrimo etapus

Darbus atliekame laiku

Darbus atliekame laiku

Ką gaunate dirbdami su mumis:

Mes tiriame jūsų verslo nišą ir konkurentus
Prieš pradėdami kurti svetainę, mes atliekame išsamią jūsų rinkos analizę, analizuojame konkurentus ir pasirenkame tinkamiausius rinkodaros metodus

Atliekame greitai ir efektyviai
Neatidėliojame terminų, nes suprantame, kad kiekviena nepradėjusio projekto diena yra prarastas pelnas klientams!

Dirbame dėl rezultato
Esame suinteresuoti ilgalaikiu bendradarbiavimu su Jumis, nes jūs uždirbate – mes uždirbame!

Neužkeliame kainų
Objektyviai įvertiname paslaugų kainą ir dirbtinai nepučiame kainų, nes tai nesąžininga ir neprofesionalu. Tuo pačiu išlaikome aukštą kokybę.

Naudojame šiuolaikines technologijas
Kasdien rinka keičiasi ir technologijos nuolat tobulėja, o mes nestovime vietoje, nuolat pristatydami savo klientams pažangius sprendimus.

Patyrę programuotojai
Nėra užduoties, kurios mūsų programuotojai negalėtų atlikti. Jūsų svetainė veiks teisingai ir greitai visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliosius.

Dizainas net tik gražus bet ir praktiškas
Ypatingą dėmesį skiriame svetainės patogumui ir naudojimo paprastumui.

Padidinsime jūsų pardavimus svetainėje.
Be kokybiško interneto svetainės kūrimo, sukursime reklaminę kampaniją ir parengsime efektyvų reklamos pasiūlymą.